İddaa Bülteni, İddaa Programı

İddaa Türkiye’nin resmi olarak paylaştığı iddaa bülteni sık sık güncellenerek, değişen oranlar, iddaa bülteninden çıkartılan ve ya ertelenen karşılaşmalar dahil anlık takip ile otomatik olarak sizlere sunulmaktadır. Resmi iddaa maç kodu, maç saati, ev sahibi ve rakip takım, ülke ve ya kupa kodu, bir kolonda oynanabilecek maç sayısı, maç tahminleri için oranlar tüm Dünya’dan ve Türkiye’den oynanabilir tüm tahminler için yayınlanıyor.

23.02.2019 Lig MBS 1 0 2 Alt Üst KG Var KG Yok IY1 IY0 IY2
110 13:30 Sivasspor-Antalyaspor SSL 3 1,45 3,60 4,30 1,75 1,60 1,50 1,70 1,80 2,25
111 15:00 Getafe-Rayo Vallecano İS1 3 1,55 3,10 4,30 1,40 2,05 1,85 1,50 2,10 1,70
112 15:30 Burnley-Tottenham İNP 3 4,30 3,30 1,50 1,80 1,55 1,50 1,70 4,25 2,00
113 16:00 Alanyaspor-Kasımpaşa SSL 3 1,55 3,55 3,65 2,05 1,40 1,30 2,05 1,90 2,35
114 17:00 Torino-Atalanta İTA 3 2,80 2,90 2,00 1,60 1,75 1,50 1,70 3,30 1,75
115 17:30 Bayern München-Hertha Berlin AL1 3 1,05 6,25 12,50 2,70 1,20 1,80 1,45 1,25 2,90
116 17:30 Freiburg-Augsburg AL1 3 1,90 3,00 2,90 1,70 1,65 1,45 1,80 2,45 1,85
117 17:30 Mönchengladbach-Wolfsburg AL1 3 1,60 3,20 3,75 1,75 1,60 1,45 1,80 2,05 1,95
118 17:30 Mainz 05-Schalke 04 AL1 3 2,55 3,00 2,10 1,65 1,70 1,45 1,80 3,20 1,85
119 18:00 Bournemouth-Wolverhampton İNP 3 2,45 2,85 2,25 1,55 1,80 1,55 1,65 3,10 1,70
120 18:00 Newcastle United-Huddersfield Town İNP 3 1,60 3,20 3,75 1,40 2,05 1,85 1,50 2,20 1,75
121 18:15 Sevilla-Barcelona İS1 3 3,10 3,40 1,70 2,15 1,35 1,25 2,20 3,30 2,15
122 19:00 Paris Saint-Germain-Nimes FR1 3 1,05 6,40 10,90 2,70 1,20 0 0 1,25 2,90
123 19:00 Medipol Başakşehir-Bursaspor SSL 3 1,30 3,75 6,25 1,60 1,75 1,60 1,60 1,65 2,25
124 20:30 Leicester City-Crystal Palace İNP 3 1,90 2,90 3,00 1,50 1,85 1,55 1,65 2,60 1,70
125 20:30 Fortuna Düsseldorf-Nürnberg AL1 3 1,55 3,30 3,90 1,70 1,65 1,45 1,80 2,00 2,00
126 20:30 Deportivo Alaves-Celta Vigo İS1 3 2,00 2,90 2,80 1,50 1,85 1,55 1,65 2,70 1,70
127 22:00 Amiens SC-Nice FR1 3 2,30 2,70 2,50 1,30 2,30 1,95 1,45 3,05 1,60
128 22:00 Guingamp-Angers FR1 3 2,10 2,70 2,80 1,30 2,30 1,95 1,45 2,90 1,60
129 22:30 Frosinone-Roma İTA 3 5,50 4,00 1,30 2,05 1,40 1,40 1,85 4,75 2,40
130 22:45 Athletic Bilbao-Eibar İS1 3 1,80 2,90 3,30 1,45 1,95 1,80 1,55 2,50 1,65
267 00:02 Antofagasta-Union Espanola ŞİL 4 1,80 3,00 3,20 1,55 1,80 1,55 1,65 2,45 1,75
268 00:17 Tondela-Porto POR 3 6,25 3,75 1,30 1,70 1,65 1,60 1,60 5,25 2,25
269 00:45 Mirassol FC-Sao Bento BRPL1 4 1,95 2,90 2,90 0 0
270 00:45 Sol De America-Sportivo San Lorenzo PAR 4 1,65 3,20 3,60 0 0
271 01:01 Atletico Tigre-Patronato ARJ 3 1,70 3,10 3,50 1,70 1,65 1,55 1,65 2,30 1,75
272 02:33 Colo Colo-Universidad Concepcion ŞİL 4 1,45 3,40 4,60 1,60 1,75 1,80 1,55 1,90 1,90
273 02:45 Cerro Porteno-Nacional Asuncion PAR 4 1,45 3,50 4,40 0 0
274 03:00 Bragantino-Novorizontino BRPL1 4 2,10 2,80 2,70 0 0
275 03:08 Colon-Banfield ARJ 3 2,00 2,55 3,20 1,30 2,30 1,85 1,50 2,75 1,60
276 03:11 Lanus-Rosario Central ARJ 3 1,85 2,70 3,50 1,35 2,15 1,85 1,50 2,60 1,60
277 03:15 Deportivo Cuenca-Emelec EKV1 4 2,50 2,70 2,30 0 0
278 03:45 Atletico Huila-Deportivo Pasto KOL 4 2,05 2,60 3,05 0 0
279 04:00 Universitario-Molinos El Pirata PER 4 1,25 4,10 6,55 1,95 1,45 1,60 1,60 1,60 2,30
280 06:05 Atlas-Tigres UANL MEK 4 3,10 3,00 1,85 1,55 1,80 1,55 1,65 3,50 1,75
281 06:04 Veracruz-Cruz Azul MEK 4 4,80 3,20 1,45 1,40 2,05 1,85 1,50 4,50 1,75
282 08:03 Sanfrecce Hiroshima-Shimizu S-Pulse JAP 4 2,00 3,00 2,75 1,65 1,70 1,50 1,70 2,50 1,85
283 08:03 Kawasaki Frontale-FC Tokyo JAP 4 1,55 3,30 4,00 1,60 1,75 1,60 1,60 2,05 1,90
284 08:03 Sagan Tosu-Nagoya Grampus JAP 4 2,10 2,90 2,60 1,65 1,70 0 0 2,70 1,75
285 08:04 Vegalta Sendai-Urawa Red Diamonds JAP 4 3,00 3,10 1,85 1,70 1,65 1,45 1,80 3,50 1,90
286 09:00 Gamba Osaka-Yokohama F. Marinos JAP 4 2,30 3,10 2,25 1,80 1,55 1,30 2,05 2,85 1,90
287 09:00 Jubilo Iwata-Matsumoto Yamaga JAP 4 1,95 2,90 3,00 1,35 2,15 1,80 1,55 2,70 1,65
288 09:00 Kashima Antlers-Oita Trinita JAP 4 1,50 3,30 4,35 1,70 1,65 1,60 1,60 2,00 1,90
289 09:35 Wellington Phoenix-Sydney AVUS 4 3,30 3,20 1,70 1,80 1,55 1,40 1,85 3,60 2,00
290 10:00 Shonan Bellmare-Consadole Sapporo JAP 0 0
291 11:50 Melbourne Victory-Melbourne City AVUS 4 1,85 3,10 3,00 1,70 1,65 1,45 1,80 2,40 1,90
292 13:30 Boluspor-Adanaspor T1L 3 1,65 3,10 3,75 1,55 1,80 0 0 2,20 1,70
293 13:30 Hacettepe Spor-Sancaktepe Belediyespor S2-B 0 0
294 13:30 Sarıyer-Eyüpspor S2-B 0 0
295 13:30 Fatih Karagümrük-Zonguldak Kömürspor S2-K 0 0
296 13:30 Menemen Belediyespor-Fethiyespor S2-K 0 0
297 13:30 Sultanbeyli Belediyespor-Osmaniyespor FK S3-2 0 0
298 14:00 HIFK Helsinki-Inter Turku FİK 0 0
299 14:00 Famalicao-Mafra POR2 0 0
300 14:35 Shanghai SIPG-Beijing Guoan ÇİN 4 1,85 3,40 2,70 2,05 1,40 1,25 2,20 2,40 2,15
301 15:00 Honka-IFK Mariehamn FİK 0 0
302 15:00 FC Lahti-HJK Helsinki FİK 0 0
303 15:00 Bochum-Holstein Kiel AL2 3 2,00 3,20 2,60 1,85 1,50 1,30 2,05 2,60 2,00
304 15:00 Köln-Sandhausen AL2 3 1,25 4,00 6,50 1,75 1,60 1,65 1,55 1,60 2,30
305 15:00 Darmstadt 98-Dynamo Dresden AL2 3 2,10 2,90 2,60 1,60 1,75 1,45 1,80 2,60 1,75
306 15:00 St. Pauli-Ingolstadt AL2 3 2,10 2,90 2,60 1,55 1,80 1,45 1,80 2,60 1,75
307 15:00 FK Mariupol-Olimpik Donetsk UKR 4 1,70 3,00 3,60 1,40 2,05 1,80 1,55 2,40 1,70
308 15:30 Ilves Tampere-VPS FİK 0 0
309 16:00 Scunthorpe United-Doncaster Rovers İN1 4 3,00 3,20 1,80 1,80 1,55 1,45 1,80 3,50 1,95
310 16:00 Braunschweig-Unterhaching AL3 4 2,10 2,90 2,60 1,65 1,70 1,45 1,80 2,60 1,75
311 16:00 Energie Cottbus-1860 München AL3 4 2,60 2,90 2,10 1,60 1,75 1,45 1,80 3,20 1,75
312 16:00 Hansa Rostock-Meppen AL3 4 1,85 3,10 3,00 1,60 1,75 1,50 1,70 2,40 1,90
313 16:00 Carl Zeiss Jena-Fortuna Köln AL3 4 1,90 3,00 2,90 1,60 1,75 1,50 1,70 2,45 1,85
314 16:00 Osnabrück-Hallescher FC AL3 4 2,10 2,80 2,75 1,40 2,05 1,85 1,50 2,80 1,65
315 16:00 Sportfreunde Lotte-Karlsruher SC AL3 4 2,60 2,90 2,10 1,40 2,05 1,80 1,55 3,15 1,65
316 16:00 Podbrezova-Ruzomberok SLVK 4 2,40 3,00 2,20 0 0
317 16:00 Senica-Zilina SLVK 4 3,20 3,30 1,70 0 0
318 16:00 Sered-Slovan Bratislava SLVK 4 3,75 3,50 1,55 0 0
319 16:00 Spartak Trnava-DAC Dunajska Streda SLVK 4 3,00 3,20 1,80 0 0
320 16:00 Zlate Moravce-Trencin SLVK 4 3,60 3,30 1,60 0 0
321 16:00 Karlstad-Östersunds FK İSÇK 4 7,50 5,00 1,15 0 0
322 16:00 Elfsborg-IK Frej Taby İSÇK 4 1,10 5,25 9,50 2,05 1,40 1,60 1,60 1,30 2,70
323 16:00 IK Sirius-Halmstad İSÇK 4 1,90 3,20 2,90 1,80 1,55 1,35 1,95 2,45 2,00
324 16:00 Adana Demirspor-Altınordu T1L 3 2,20 2,80 2,55 1,45 1,95 0 0 2,90 1,70
325 16:00 Gençlerbirliği-Ümraniyespor T1L 3 1,65 3,00 3,75 1,45 1,95 1,75 1,60 2,20 1,70
326 16:15 Jaro-Haka FİK 0 0
327 16:30 Wacker Innsbruck II-FC Juniors OÖ AU2 4 1,95 3,20 2,70 1,60 1,75 1,50 1,70 2,50 1,95
328 16:30 Oulu-MyPa FİK 0 0
329 17:00 Slaven Belupo-Inter Zapresic HIR 4 1,55 3,30 4,00 1,60 1,75 1,60 1,60 2,05 1,90
330 17:00 Karvina-Teplice ÇEK 4 2,00 3,00 2,70 1,50 1,85 1,55 1,65 2,70 1,75
331 17:00 Sigma Olomouc-Pribram ÇEK 4 1,35 3,70 5,20 1,95 1,45 1,45 1,80 1,65 2,30
332 17:00 FC Fastav Zlin-Bohemians 1905 ÇEK 4 2,00 2,90 2,80 1,35 2,15 1,95 1,45 2,80 1,65
333 17:00 Xanthi-Levadiakos YUN 4 1,65 2,75 4,30 1,30 2,30 0 0 2,20 1,65
334 17:00 Brescia-Crotone İTB 4 1,70 3,10 3,50 1,65 1,70 1,50 1,70 2,15 1,90
335 17:00 Carpi-Spezia İTB 4 3,20 2,90 1,85 1,45 1,95 1,80 1,55 3,60 1,65
336 17:00 Cittadella-Lecce İTB 4 1,90 2,90 3,00 1,50 1,85 1,55 1,65 2,60 1,70
337 17:00 Cremonese-Ascoli İTB 4 1,75 2,70 3,85 1,35 2,15 1,85 1,50 2,50 1,60
338 17:00 Perugia-Cosenza Calcio İTB 4 1,75 2,70 3,80 1,40 2,05 1,85 1,50 2,50 1,60
339 17:00 Pescara-Padova Calcio İTB 4 1,70 3,00 3,60 1,50 1,85 1,75 1,60 2,30 1,70
340 17:30 Gornik Zabrze-Zaglebie Sosnowiec POL 4 1,80 3,20 3,00 1,75 1,60 1,40 1,85 2,25 2,00
341 17:30 Bayern München-Paris Saint-Germain DUEL
342 17:30 Barcelona-Mönchengladbach DUEL
343 18:00 CD Everton-Union La Calera ŞİL 0 0
344 18:00 Vejle-FC Nordsjaelland DAN 3 2,75 3,05 1,95 1,80 1,55 1,35 1,95 3,10 1,90
345 18:00 Birmingham-Blackburn Rovers İNCL 3 1,85 2,90 3,20 1,50 1,85 1,55 1,65 2,50 1,70
346 18:00 Brentford-Hull City İNCL 3 1,55 3,50 3,75 1,85 1,50 1,40 1,85 1,90 2,25
347 18:00 Leeds United-Bolton Wanderers İNCL 3 1,10 4,90 12,00 1,75 1,60 0 0 1,40 2,45
348 18:00 Middlesbrough-Queens Park Rangers İNCL 3 1,60 2,95 4,30 1,45 1,95 1,85 1,50 2,20 1,70
349 18:00 Millwall-Preston North End İNCL 3 2,30 2,90 2,40 1,50 1,85 1,55 1,65 3,00 1,70
350 18:00 Norwich City-Bristol City İNCL 3 1,65 3,20 3,55 1,70 1,65 1,45 1,80 2,10 1,95
351 18:00 Reading-Rotherham United İNCL 3 1,85 3,00 3,10 1,60 1,75 1,50 1,70 2,40 1,85
352 18:00 Sheffield Wednesday-Swansea City İNCL 3 2,20 2,90 2,50 1,55 1,80 1,55 1,65 2,90 1,70
353 18:00 Stoke City-Aston Villa İNCL 3 1,85 3,10 3,00 1,70 1,65 1,45 1,80 2,40 1,90
354 18:00 Wigan Athletic-Ipswich Town İNCL 3 1,55 3,30 4,00 1,45 1,95 1,85 1,50 2,10 1,85
355 18:00 Accrington Stanley-Southend United İN1 4 1,80 3,00 3,20 1,55 1,80 1,55 1,65 2,45 1,75
356 18:00 AFC Wimbledon-Charlton Athletic İN1 4 2,45 2,85 2,25 1,55 1,80 1,45 1,80 3,10 1,75
357 18:00 Blackpool-Oxford United İN1 4 2,20 2,90 2,50 1,45 1,95 1,55 1,65 2,90 1,70
358 18:00 Bristol Rovers-Sunderland İN1 4 2,80 2,90 2,00 1,55 1,80 1,50 1,70 3,30 1,75
359 18:00 Burton Albion-Fleetwood Town İN1 4 1,85 3,00 3,10 1,45 1,95 1,80 1,55 2,55 1,70
360 18:00 Peterborough United-Shrewsbury İN1 4 2,00 2,90 2,80 1,55 1,80 1,55 1,65 2,70 1,70
361 18:00 Plymouth Argyle-Rochdale İN1 4 2,00 3,00 2,70 1,80 1,55 1,35 1,95 2,60 1,80
362 18:00 Portsmouth-Barnsley İN1 4 2,40 3,00 2,20 1,60 1,75 1,45 1,80 3,00 1,85
363 18:00 Walsall-Bradford City İN1 4 2,40 2,85 2,30 1,60 1,75 1,45 1,80 3,00 1,75
364 18:00 Wycombe Wanderers-Gillingham İN1 4 1,70 3,20 3,30 1,70 1,65 1,50 1,70 2,15 1,95
365 18:00 Bury-Oldham Athletic İN2 4 1,60 3,20 3,75 1,70 1,65 1,45 1,80 2,05 1,95
366 18:00 Cheltenham Town-Port Vale İN2 4 2,30 2,70 2,50 1,50 1,85 1,55 1,65 3,00 1,65
367 18:00 Colchester-Carlisle United İN2 4 1,85 3,10 3,00 1,65 1,70 1,50 1,70 2,40 1,90
368 18:00 Crawley Town-Macclesfield Town İN2 4 2,00 2,90 2,80 1,50 1,85 1,55 1,65 2,70 1,70
369 18:00 Crewe Alexandra-Exeter City İN2 4 2,10 2,90 2,60 1,55 1,80 1,45 1,80 2,60 1,75
370 18:00 Mansfield Town-Forest Green Rovers İN2 4 2,10 2,90 2,60 1,50 1,85 1,55 1,65 2,80 1,70
371 18:00 Milton Keynes Dons-Newport County İN2 4 1,55 3,30 4,00 1,60 1,75 1,60 1,60 2,05 1,90
372 18:00 Morecambe-Lincoln City İN2 4 3,25 2,85 1,85 1,55 1,80 1,55 1,65 3,60 1,70
373 18:00 Stevenage-Northampton Town İN2 4 2,45 2,90 2,25 1,60 1,75 1,45 1,80 3,10 1,75
374 18:00 Swindon Town-Grimsby Town İN2 4 1,60 3,10 3,90 1,50 1,85 1,75 1,60 2,10 1,70
375 18:00 Tranmere Rovers-Notts County İN2 4 1,90 2,90 3,00 1,55 1,80 1,55 1,65 2,60 1,70
376 18:00 Yeovil-Cambridge United İN2 4 2,40 2,90 2,30 1,50 1,85 1,55 1,65 3,05 1,70
377 18:00 Barrow-Ebbsfleet United İBSL 4 2,40 3,00 2,20 1,50 1,85 1,55 1,65 3,05 1,75
378 18:00 Braintree Town-Aldershot Town İBSL 4 2,00 2,95 2,75 1,55 1,80 1,50 1,70 2,50 1,85
379 18:00 Chesterfield-Harrogate Town İBSL 4 2,35 3,00 2,25 1,70 1,65 1,45 1,80 3,00 1,85
380 18:00 Dagenham & Redbridge-Sutton United İBSL 4 2,60 2,80 2,20 1,50 1,85 1,55 1,65 3,20 1,70
381 18:00 Gateshead-Wrexham İBSL 4 2,60 2,80 2,20 1,35 2,15 1,85 1,50 3,15 1,65
382 18:00 Halifax Town-Havant & Waterlooville İBSL 4 1,85 3,00 3,10 1,55 1,80 1,55 1,65 2,50 1,75
383 18:00 Hartlepool United-Bromley İBSL 4 2,10 3,10 2,50 1,60 1,75 1,45 1,80 2,60 1,90
384 18:00 Maidenhead United-Dover Athletic İBSL 4 2,50 2,90 2,20 1,70 1,65 1,45 1,80 3,10 1,75
385 18:00 Salford City-Eastleigh İBSL 4 1,55 3,50 3,75 1,75 1,60 1,45 1,80 2,00 2,20
386 18:00 TPV Tampere-KTP Kotka FİK 0 0
387 18:00 UD Oliveirense-Leixoes POR2 0 0
388 18:00 Astra Giurgiu-Hermannstadt ROM 4 1,55 3,30 4,00 0 0
389 18:00 Zemplin Michalovce-Nitra SLVK 4 1,85 3,20 2,90 0 0
390 18:00 Hearts-St. Mirren İKP 3 1,40 3,50 5,00 1,50 1,85 1,85 1,50 1,85 1,95
391 18:00 Livingston-Kilmarnock İKP 3 2,60 2,90 2,10 1,35 2,15 1,85 1,50 3,15 1,65
392 18:00 St. Johnstone-Aberdeen İKP 3 3,25 2,85 1,85 1,40 2,05 1,80 1,55 3,60 1,65
393 18:00 Ayr United-Dunfermline Athletic İKCL 4 1,85 3,20 2,90 1,70 1,65 1,45 1,80 2,40 1,95
394 18:00 Falkirk-Dundee United İKCL 4 3,50 3,40 1,60 1,70 1,65 1,45 1,80 3,75 2,15
395 18:00 Inverness CT-Greenock Morton İKCL 4 1,65 3,30 3,40 1,60 1,75 1,55 1,65 2,20 1,90
396 18:00 Partick Thistle-Ross County İKCL 4 2,80 3,05 1,95 1,70 1,65 1,45 1,80 3,30 1,90
397 18:00 Queen Of The South-Alloa Athletic İKCL 4 1,55 3,50 3,75 1,80 1,55 1,45 1,80 2,00 2,20
398 18:00 Arbroath-Airdrieonians İK1 4 1,45 3,40 4,60 2,05 1,40 1,40 1,85 1,75 2,15
399 18:00 Brechin City-Stranraer İK1 4 2,40 3,10 2,15 1,80 1,55 1,30 2,05 2,90 1,90
400 18:00 East Fife-Dumbarton İK1 4 2,10 3,15 2,45 1,80 1,55 1,30 2,05 2,70 2,00
401 18:00 Forfar Athletic-Stenhousemuir İK1 4 1,65 3,40 3,30 1,85 1,50 1,40 1,85 2,05 2,15
402 18:00 Raith Rovers-Montrose İK1 4 1,60 3,40 3,60 1,80 1,55 1,45 1,80 2,05 2,15
403 18:00 Annan Athletic-Albion Rovers İK2 4 1,20 4,50 6,70 2,15 1,35 1,55 1,65 1,40 2,40
404 18:00 Berwick Rangers-Elgin City İK2 4 4,40 3,90 1,40 2,15 1,35 1,35 1,95 4,00 2,40
405 18:00 Edinburgh City-Cowdenbeath İK2 4 1,35 3,60 5,50 1,70 1,65 1,60 1,60 1,70 2,25
406 18:00 Queens Park-Clyde İK2 4 3,65 3,30 1,60 1,70 1,65 1,45 1,80 4,00 2,00
407 18:00 Stirling Albion-Peterhead İK2 4 3,20 3,30 1,70 1,85 1,50 1,40 1,85 3,40 2,10
408 18:00 AFC Eskilstuna-IFK Varnamo İSÇK 4 1,30 4,00 5,50 0 0
409 18:00 Falkenbergs FF-Degerfors İSÇK 4 1,90 3,20 2,80 1,80 1,55 1,35 1,95 2,45 2,00
410 18:00 Albacete-Real Oviedo İS2 4 2,05 2,65 3,00 1,35 2,15 1,85 1,50 2,90 1,60
411 18:00 FC Lviv-Chornomorets Odessa UKR 4 1,60 2,90 4,30 1,40 2,05 1,85 1,50 2,20 1,65
412 18:15 Asteras Tripolis-Atromitos YUN 4 2,00 2,60 3,20 1,30 2,30 1,95 1,45 2,80 1,60
413 18:30 Austria Lustenau-Austria Klagenfurt AU2 4 1,60 3,30 3,65 1,80 1,55 1,40 1,85 2,00 2,10
414 18:30 CD Feirense-Moreirense POR 3 3,20 2,90 1,85 1,40 2,05 1,80 1,55 3,60 1,65
415 19:00 Beerschot-Wilrijk-SV Roeselare BEL2 4 1,45 3,40 4,45 1,75 1,60 1,50 1,70 1,80 2,15
416 19:00 Admira Wacker-Wacker Innsbruck AVU 4 2,10 3,10 2,50 1,75 1,60 1,35 1,95 2,70 1,90
417 19:00 Wolfsberger AC-Rheindorf Altach AVU 4 1,60 3,30 3,60 1,60 1,75 1,55 1,65 2,10 1,90
418 19:00 Mlada Boleslav-Jablonec ÇEK 4 2,50 2,90 2,20 1,80 1,55 1,30 2,05 2,95 1,75
419 19:00 AC Kajaani-Ekenas IF FİK 0 0
420 19:00 Ferencvaros-Puskas FC MAC 4 1,20 4,20 7,55 0 0
421 19:00 Mezokövesd-Zsory-Varda SE MAC 4 1,65 3,20 3,60 0 0
422 19:00 Mol Vidi-Szombathelyi Haladas MAC 4 1,15 4,60 8,50 0 0
423 19:00 Paksi SE-Debrecen MAC 4 2,60 2,90 2,10 0 0
424 19:00 Ujpest-Diosgyor MAC 4 1,40 3,50 5,00 0 0
425 19:00 Rapperswil-Jona-FC Schaffhausen İSV2 0 0
426 19:00 Ismaily-CS Constantine CAFŞL 0 0
427 19:00 Medipol Başakşehir-Utrecht DUEL
428 19:30 Hajduk Split-Gorica HIR 4 1,25 4,00 7,00 1,60 1,75 1,85 1,50 1,70 2,25
429 19:30 Kriens-Servette İSV2 0 0
430 20:00 AS Eupen-Zulte Waregem BEL 3 2,20 3,20 2,30 1,85 1,50 1,30 2,05 2,70 2,00
431 20:00 Foggia Calcio-Benevento İTB 4 2,50 2,70 2,30 1,55 1,80 1,45 1,80 3,10 1,70
432 20:00 Lech Poznan-Legia Warszawa POL 4 2,50 2,90 2,20 1,60 1,75 1,45 1,80 3,10 1,75
433 20:00 Penafiel-Sporting Covilha POR2 0 0
434 20:00 Gimnastic Tarragona-Cadiz İS2 4 3,30 2,80 1,85 1,30 2,30 1,85 1,50 3,60 1,65
435 20:30 West Bromwich-Sheffield United İNCL 3 2,10 2,90 2,60 1,70 1,65 1,45 1,80 2,60 1,75
436 20:30 AEK Atina-Apollon Smirnis YUN 4 1,35 3,60 5,00 0 0
437 20:30 Utrecht-Excelsior HOL 3 1,20 4,50 7,10 2,30 1,30 1,55 1,65 1,40 2,40
438 20:30 Chiasso-Winterthur İSV2 0 0
439 21:00 Portimonense-Desportivo Aves POR 3 1,85 2,95 3,10 1,60 1,75 1,50 1,70 2,40 1,85
440 21:00 CSMS Iaşi-CFR Cluj ROM 4 4,40 3,10 1,55 0 0
441 21:00 Neuchatel Xamax-Basel İSV 4 4,00 3,60 1,50 2,15 1,35 1,35 1,95 3,75 2,35
442 21:00 Sion-St. Gallen İSV 4 1,85 3,20 2,90 1,95 1,45 1,30 2,05 2,40 2,00
443 21:00 Basel-Roma DUEL
444 21:15 Cesar Vallejo-Sport Huancayo PER 0 0
445 21:30 Budapest Honved-MTK Budapest MAC 4 2,00 2,90 2,80 0 0
446 21:45 Fortuna Sittard-Heerenveen HOL 3 2,60 3,20 2,00 2,50 1,25 1,25 2,20 3,00 2,00
447 21:45 PEC Zwolle-De Graafschap HOL 3 1,35 3,80 5,00 2,15 1,35 1,40 1,85 1,60 2,40
448 22:00 Cercle Brugge-KV Oostende BEL 3 1,85 3,20 2,90 1,75 1,60 1,40 1,85 2,35 2,00
449 22:00 Waasland-Beveren-Kortrijk BEL 3 3,10 3,10 1,80 1,70 1,65 1,45 1,80 3,50 1,90
450 22:00 Always Ready-Aurora BOLİ 0 0
451 22:00 Envigado-Patriotas Boyaca KOL 4 2,00 2,55 3,10 0 0
452 22:00 Alcorcon-Las Palmas İS2 4 2,00 2,60 3,15 1,30 2,30 1,95 1,45 2,75 1,60
453 22:30 Mechelen-Union Saint-Gilloise BEL2 4 1,35 3,65 5,30 1,80 1,55 1,55 1,65 1,70 2,25
454 22:30 Royal Excel Mouscron-Lokeren BEL 3 1,45 3,40 4,60 1,75 1,60 1,55 1,65 1,80 2,15
455 22:30 Guarani FC-Sao Caetano BRPL1 0 0
456 22:30 Lechia Gdansk-Wisla Krakow POL 4 1,35 3,70 5,20 1,65 1,70 1,60 1,60 1,80 2,10
457 22:30 Osasuna-Zaragoza İS2 4 1,60 3,20 3,75 1,50 1,85 1,80 1,55 2,10 1,75
458 22:45 NAC Breda-Groningen HOL 3 2,90 3,20 1,85 1,70 1,65 1,45 1,80 3,40 1,95
459 23:00 Fuerza Amarilla-Olmedo EKV1 0 0
460 23:00 Cerro-Boston River URU 0 0
461 23:00 Plaza Colonia-Danubio URU 0 0
462 23:00 CA River Plate-Racing Club Montevideo URU 0 0
463 23:10 Godoy Cruz-Velez Sarsfield ARJ 3 2,90 2,80 2,00 1,40 2,05 1,80 1,55 3,40 1,65
464 23:10 Huracan-Union Santa Fe ARJ 3 2,20 2,70 2,70 1,30 2,30 1,95 1,45 3,00 1,60
465 23:30 Ayacucho FC-Melgar PER 0 0
466 23:30 Vitoria Setubal-Vitoria Guimaraes POR 3 2,90 2,60 2,10 1,35 2,15 1,85 1,50 3,40 1,60
Kapat
Whatsapp Aboneliği Tamamen Ücretsiz!
Günlük Analizlerimizle Banko Kuponlarımız ÜCRETSİZ Cebine Gelsin!
ABONE OL